خیابان دکتر شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، خیابان قبا، پلاک 33
021-2705

استخر بی انتها endless pool

An item with the same key has already been added. Key: bold

استخر بی انتها endless pool

استخرهای بی ­انتها(Endless Pools) راه­ حلی امروزی برای سلامتی و تناسب اندام

استخرهای بی ­انتها(Endless Pools) راه­ حلی امروزی برای سلامتی و تناسب اندام

در دو دهه گذشته، استخرهای تمرینی به عنوان نوع جدیدی از استخرها پای به عرصه ظهور گذاشته اند. این استخر ها معمولا در ابعاد کوچک (معمولا بین 2.5m*5.5m یا 8.2ft*16.4ft) ساخته می شوند. به این ترتین با ایجاد یک جریان آب مصنوعی، شناگر بدون آن که از جای خود حرکت کند، به صورت درجا شنا می کند. استخرهای تمرینی به نام های دیگری مانند ماشین های شنا و استخرهای شنای قدرتی نیز شهرت دارند.

ساخت استخر

امروزه با یک نگاه سطحی به آمار بیماریها و علل آنها، می توان دریافت که، تغییر الگوی زندگی ، تغییر رژیم و عادات غذایی و بی تحرکی، از مهمترین علل بروز بسیار از ناخوشیهای معمول جامعه امروزی است. ورزش راه­حلیست که کمتر کسی به تاثیرات فراوان آن جهت پیشگیری از بیماری­های جسمی و روحی شک دارد. یکی از ورزش­های مفرح و بسیار مفید که طرفداران بسیار زیادی داشته و توسط دین اسلام نیز توصیه شده ورزش شناست.

ساخت استخر

قلب قدرتمند،تناسب اندام، بهبود جریان خون، توان بخشی درمانی برای عضلات مستهلک و آسیب دیده و بهبود از تصادفات و آسیبهای بدنی،کنترل وزن،از بین رفتن اضطراب و تنشهای روحی، افزایش انرژی،تقویت عضلات،

انعطاف پذیری، بازیابی قوای از دست رفته، کنترل وزن،کالری سوزی(هر شخص با شنا کردن، کالری زیادی را که حدود حدود ۵۰۰ تا ۶۵۰ کالری در ساعت است، می‌سوزاند)، ترمیم بافت،خواب بهتر و ده­ها مزیت دیگر از فواید شنا کردن هستند. اما متاسفانه بسیاری از افراد به­علت محدودیت فضا قادر به داشتن استخر در منازل خود نیستند و از طرف دیگر بعلت دوری مسافت، ترافیک و... به استخرهای عمومی نیز به آسانی دسترسی ندارند.

اما با پیدایش استخرهای بی­انتها (Endless Pools) امروزه این مشکل در دنیا حل شده است. یک استخر بی­انتها استخری با ابعاد کوچک است که در پارکینگ منزل، در یک اتاق، حیاط منزل و یا هر فضای کوچک دیگری قابل اجراست، در استخرهای بی­انتها یک پمپ مخصوص وظیفه به حرکت درآوردن آب را دارد، با این عمل یک جریان مخالف حرکت شناگر ایجاد می­شود که شدت جریان آن قابل تنظیم است، در اینصورت شناگر هرچقدر هم شنا کند ضمن بهره بردن از فواید و لذت شنا هیچگاه به انتهای استخر نخواهد رسید. بدیهی است استخرهای بی­انتها به­علت حجم آب کمتر هزینه انرژی و نگهداری پایینتری نیز دارند. شرکت آریان استخر مفتخر است که این مژده را به همه هموطنان عزیز بدهد که هم­اکنون این شرکت قادر به طراحی و ساخت استخرهای بی­انتها (Endless Pools) بصورت کاملا حرفه­ای و خدمت به هموطنان عزیز در این زمینه می­باشد.

مقالات مرتبط

 تاسيسات الكتريكی استخرها

12نظر

تاسيسات الكتريكی استخرها

در استخرهای شنا؛ استخرهای تزيينی، جكوزی ها، سونای خشک و سونای بخار به دليل خاصيت رسانايی آب و ماهيت مرطوب فضای استخر، احتمال ايجاد شوک الكتريكی و آسيب های جانی بسيار زياد است.

 رفع آلودگی آب استخرها

12نظر

رفع آلودگی آب استخرها

کلرزني كلرومشتقات آن بيشترين نقش را در گندزدايي استخرها بعهده دارد.