خیابان دکتر شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، خیابان قبا، پلاک 33
021-2705

جارو استخری

An item with the same key has already been added. Key: bold

جارو استخری

جاروی استخر وسیله ای ضروری برای استخر می باشد

همانطور که جارو برقی در خانه یک وسیله ضروری و لازم است، جارو استخر نیز همینطور است

استخر های شنا قطعا برای پاکسازی نیاز به ابزار خاصی خواهند داشت، در واقع کل پروسه شستشوی آن باید در مدت زمان کمی انجام گردد، اگر ترجیح می دهید این کار را به کم ترین دردسر انجام دهید پیشنهاد می کنیم که سری به بازار جارو های مخصوص استخر های شنا بزنید.

جارو کردن استخر از مهمترین عوامل نگه داری و تمیز کردن استخر میباشد،

کلر تنها روش برای تمیز نگه داشتن آب استخر نیست

همواره ذرات ریز و معلق در آب وجود دارند که با تزریق کلر به آب از بین نمیروند، این ذرات باید از آب جدا شوند و جدا شدن آنها فقط از طریق جاروی کف استخر انجام میشود

علاوه بر آن کف استخر و بین بندهای آن نیز ممکن است جلبک و یا خزه بسته باشد و یا آشغال و زباله کف استخر ریخته باشد که با جارو کردن کف استخر از بین میروند

برای ته نشین کردن ذرات معلق در آب باید به آب مقداری سولفات آلوم یا همان زاج اضافه کنیم، سولفات آلوم باعث ته نشین شدن ذرات معلق در آب میشوند و پس از ته نشین شدن میتوان کف استخر را جارو کرد.

مقدار مورد نیاز برای استخرها به ازای هر 100 متر مکعب 1تا2 کیلو است.

ساخت استخر

این جارو ها در دو مدل دستی، رباتیک راهی بازار شده اند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند؛ برای این که کل مسیر استخر پاکسازی شود معمولا مدل های اتوماتیک ابتدا مسیر و مساحت را اندازه گیری می کنند، پس از آن مراحل شستشو به ترتیب انجام خواهد شد، در مدل های جدید زمان و دوره انجام کار عموما دو ساعت می باشد. به همراه آن پاکسازی ضد عفونی نیز توسط برخی مدل های دارای این ویژگی انجام خواهد شد.

محصولات مرتبط

جارو استخر

image

جاروی روباتیک HAYWARD

image

جارو رباتیک Aqua Vac600

image