خیابان دکتر شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، خیابان قبا، پلاک 33
021-2705

طراح و مجری سونای نمکی

طراح و مجری سونای نمکی

نام خدمات

طراح و مجری سونای نمکی-

نوع خدمات

طراحی- اجرا-

خدمات

سیمان کاری- زیر سازی-

شامل

سکو-

توضیحات

اتاق یا غار نمکی در حقیقت یک فضای ایجاد شده به صورت مصنوعی است که کلیه شرایط خاص غارهای طبیعی نمک را دارا می باشد. هوای موجود در این فضا توسط تجهیزات خاص و به ویژه ژنراتورهای مخصوص، کاملاً مشابه غارهای طبیعی نمک است. ذرات بسیار ریز نمک ایجاد شده در هوا توسط این ژنراتورها به راحتی و به وسیله تنفس وارد سیستم تنفسی و ریه ها می شود، در نتیجه تمامی باکتری ها و میکروب هایی که در مسیر این ذرات قرار دارند از بین می روند و این امر به بهبود بیماری¬های تنفسی منجر می گردد که این امر به تایید کارشناسان بهداشت و سلامت رسیده است. شرکت آریان استخر با توجه به توانایی خود با بهترین طراحی ها در کمترین فضاها و با نصب تجهیزات روز دنیا آمادگی ساخت و تحویل این سونای خاص را در کمترین زمان ممکن در سراسر کشور را دارد.

-

تجهیزات تاسیساتی

تهویه-

خدمات مرتبط

طراح و مجری سونای بخار

image

طراح و مجری سونای نمکی

image
محصولات مرتبط

آباژور سونا

image

اسانس مخصوص سونای بخار

image
مقالات مرتبط
 سونای خشک

12نظر

سونای خشک

سونا عبارت است از اتاق یا کلبه کوچکی که به منظور بهره گیری از هوای گرم در حالت خشک یا مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری،زادگاه سونا به شکل امروزی را کشور فنلاند می دانند.

 سونای بخار

12نظر

سونای بخار

سونای بخار تاریخچه سونای بخار به یونان باستان بر میگردد و سپس به روم نیز منتقل می شود.از آن پس بود که خیلی زود استفاده از سونای بخاردر بین جوامع مختلف رواج پیدا کرد و در کشورهای مختلف در گذر تاریخ شکلهای مختلفی از سونای بخار با نام های مختلف دیده می شود.

ثبت نظر کاربران