خیابان دکتر شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، خیابان قبا، پلاک 33
021-2705

طراح و مجری سونای بخار

طراح و مجری سونای بخار

نام خدمات

طراح و مجری سونای بخار-

نوع خدمات

طراحی- اجرا-

نوع سونا

بخار-

خدمات

سیمان کاری- سرامیک کاری-

توضیحات

سونای بخار به اتاقی گفته میشود که هوای آن با بخار گرم اشباع شده باشد و جهت تعریق در هوای مرطوب و رساندن رطوبت به پوست ساخته شده باشد. این اتاق به ابعاد و اشکال مختلف، متناسب با تعداد نفرات استفاده کننده طراحی و ساخته می¬شوند. در این سوناها ازمصالح مختلف مانند سرامیک و شیشه درجهت ساخت ابنیه آن استفاده می¬گردد. هم¬چنین با توجه به ابعاد آن می توان از انواع دیگ¬های بخار گازی و دیگ¬های بخار برقی استفاده نمود. شرکت آریان استخر با اتکا به تخصص و تجارب کارشناسان خود با بهترین طراحی¬ها در کمترین فضاها و با نصب تجهیزات روز دنیا آماده خدمت¬رسانی به هموطنان گرامی می¬باشد.

-

تجهیزات تاسیساتی

دیگ بخار- تجهیزات کنترل کننده- سیستم لوله کشی- تجهیزات مولد بخار- سیستم های تولید حرارت و بخار- لوله و اتصالات-

خدمات مرتبط

طراح و مجری استخر شیشه ای

image

شهرک گلستان

image

زعفرانیه تیموریان

image

طراح و مجری سونای نمکی

image
محصولات مرتبط

ساعت شنی سونا خشک

image

اسانس مخصوص سونای بخار

image
مقالات مرتبط
 سونای بخار

12نظر

سونای بخار

سونای بخار تاریخچه سونای بخار به یونان باستان بر میگردد و سپس به روم نیز منتقل می شود.از آن پس بود که خیلی زود استفاده از سونای بخاردر بین جوامع مختلف رواج پیدا کرد و در کشورهای مختلف در گذر تاریخ شکلهای مختلفی از سونای بخار با نام های مختلف دیده می شود.

 باید ها و نبایدها درباره سونای خشک

12نظر

باید ها و نبایدها درباره سونای خشک

باید ها و نبایدها درباره سونای خشک با وجود تمامی مزایایی که استفاده از سونای خشک به همراه داردعدم رضایت برخی نکات با استفاده از افرادی که با بیماری های خاص دست به گریبانند می تواند موجب بدتر شدن اوضاع شود. [(a)|ساخت استخر|/اجرای-مجموعه-استخر-سونا-جکوزی]

ثبت نظر کاربران