خیابان دکتر شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، خیابان قبا، پلاک 33
021-2705

طراح و مجری استخر شنا

طراح و مجری استخر شنا

نام خدمات

طراح و مجری استخر شنا-

نوع خدمات

طراحی- اجرا-

موقعيت قرار گيری

داخل زمين-

نوع استخر

سرباز- سرپوشیده-

توضیحات

استخر شنا به حجم مشخصی از آب اطلاق می¬شود که معمولاً در یک فضا با ابعاد و انداز¬ه¬ی مشخص محصور شده است. آب استخرها معمولاً از منابع آب آشامیدنی هستند که با اضافه¬کردن مواد گندزدا تصفیه شده¬¬اند. آب استخرهای شنا ممکن است از چشمه های آب¬گرم و یا آب¬های شور هم تامین گردد. استخرهای شنا را معمولاً به استخرهای مصنوعی و استخرهای نیمه-مصنوعی طبقه¬بندی می¬نمایند. استخرهای مصنوعی اغلب از مصالحی مانند بتن، فولاد، آلومینیوم و فایبرگلاس و دارای پوششی از ونیل می¬باشند. استخرها به صورت استخرهای با آبِ در حال گردش با فیلتراسیون و گندزدایی یا به¬ندرت (اگر اجاره داده شود) فقط با گندزدایی به صورت استخرهای پر و خالی شونده یا استخرهای با جریان مداوم طراحی و بهره برداری می¬گردند. استخرهای شنا با آب شور باید الزامات و استانداردهای مشابه استخرهای آب شیرین را رعایت نمایند. شرکت آریان¬استخر با گروه کاملی از کارشناسان متخصص و مجرب در تمامی زمینه¬های مورد نیاز در جهت ساخت استخر و محوطه استخر، لوله¬کشی و تکمیل و تجهیز تصفیه¬خانه مورد نیاز اقدام به ساخت استخرهای گوناگونِ سرپوشیده و یا روباز با تمامیِ اشکال مورد نظر رویای شما را تحقق می¬بخشد.

-

خدمات

خاکبرداری- بتن ریزی- سیمان کاری- گود برداری- آرماتور بندی- شیب بندی و صاف کردن- سرامیک کاری- لوله کشی- آب بندی- بند کشی- کاشی کاری- نصب وسایل تصفیه خانه- آب کردن استخر و بهره برداری-

شامل

سيستم تهويه- کلر زن- جاروی استخر- فیلتر تصفیه- موتورخانه- گرم کن آب استخر- پمپ تصفیه استخر- سيستم تزریق ازن- سازه جهت جلوگيری از نشت آب- اتصالات استخر-

خدمات مرتبط

طراح و مجری استخر شیشه ای

image

هزینه ساخت استخر

image

دماوند-استخر روباز

image
محصولات مرتبط

کفشور

image

تقویت فشار هوشمند آب Easy Box

image
مقالات مرتبط
 روش انتخاب الکتروپمپ استخرها

12نظر

روش انتخاب الکتروپمپ استخرها

در مواقعی که پمپ و موتور استخرها به هردلیلی نیاز به تعویض داشته باشد به طور معمول هنگامی که قرار است پمپ قدیمی تعویض شود ،تکنیسین تعمیر و نگهداری معمولا فرض را بر آن می گذارد که مشخصات و اندازه پمپ قبلی دقیقا همانی است که باید باشد.

 انواع استخرها

12نظر

انواع استخرها

آب اين اكسير حيات پس از هوايي كه تنفس مي كنيم بيشترين اهميت را براي تداوم زندگاني بشر دارد. استخر سازه اي مصنوعي است كه مانند بك مخزن سرباز آب مورد نيازي كه براي مقاصد مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد را در خود نگه مي دارد.استخرهاي شناي امروزي تقريبا از اواسط قرن نوزدهم در ميان مردم جاي خود را باز كرد.

ثبت نظر کاربران