خیابان دکتر شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، خیابان قبا، پلاک 33
021-2705

سرجت

سرجت

نام ایرجت

سرجت-

مدل ایرجت

ABS-

برند ایرجت

ariyan estakhr-

جنس

پلی پروپیلن-

نوع پایه

پایه بلند- پایه کوتاه-

قطر سری ( میلیمتر )

40-

ارتفاع ( میلیمتر )

70-

سایز اتصال ( میلیمتر )

1و1/4-

تعداد سوراخ خروجی

2-

مدت زمان تعویض و تعمیر

-

مدت زمان تامین قطعات و تعمیر

-

توضیحات
توضیحات

سرجت+قیمت و خرید آنلاین هر جت جکوزی از دو قطعه سرجت و پایه جت تشکیل می شود. آب پرفشار تأمین شده توسط پمپ جت از طریق رینگ وارد پایه جت و سپس سرجت میشود.

محصولات مرتبط

پمپ های ماساژ جکوزی زیمنس آلمان

image

ایرجت تمام استیل

image

ماساژور

image
پروژه های مرتبط

پروژه عمومی GYM LAND

image

دماوند-استخر روباز

image

پروژه زعفرانیه(طراح فرزاد دلیری)

image

مقالات مرتبط

 استخرهای تمرینی

12نظر

استخرهای تمرینی

,استخر تمرینی استخرهای تمرینی دارای قدمتی در حدود 20 سال می باشد و در اسن سال ها با اسامی گوناگونی مانند کاشین شنا ،سیستم شنا و استخرشنای مقاومتی نامیده شده اند. در دو دهه گذشته، استخرهای تمرینی به عنوان نوع جدیدی از استخرها پای به عرصه ظهور گذاشته اند. این استخرها معمولا در ابعاد کوچک ساخته می شوند. به این ترتیب با ایجاد یک جریان آب مصنوعی، شناگر بدون آن که از جای خود حرکت کند، به صورت درجا شنا می کند. نام های دیگر استخرهای تمرینی ماشین های شنا و استخرهای شنای قدرتی هستند. ساخت استخر در این نوع استخرها آب با شدتی که قابل تنظیم شدن است توسط یک سیستم پمپاژ مناسب در خلاف جهتی که شناگر حرکت می کند جریان یافته و شناگر با این که به شدت شنا میکند اما در جای خود ساکن است . شنا در این وضعیت در شناگر احساس شنا در دریا ایجاد میکند . اباد این استخر معمولا 2/5 *5 است.

 استخر با لبه ی نا محدود

12نظر

استخر با لبه ی نا محدود

,استخر با لبه ی نا محدود استخرهای با لبه نامحدود را مهندسین به تقلید از آبگیرهای طبیعی مجاور اقیانوس ها طراحی نموده اند. ویلایی هایی که در قله یا دامنه کوه و یا مجاور سواحل اقیانوس ها ساخته میشود معمولا مجهز به این نوع استخرها میباشند. اساس طراحی این استخرها به این صورت است که لبه ای که قرار است برای شناگر بیکران جلوه کند باید حدود 2/5 سانتی متر پایین تر از سطح آب قرار گیرد تا آن لبه استخر مانند یک سرریز عمل کند در قسمت پایین سرریز سیستم جمع آوری آب قرار گرفته است تا آب گرم و تصفیه شده استخر مجددا وارد سیستم شود. از این رو لبه استخر در امتداد خط افق به صورت یکپارچه دیده میشود و نمایی بسایار چشم نواز برای شناگر دارد. ساخت استخر درمانی استفاده از این نوع استخر ها دارای پیشینه بسیار طولانی میباشد. به صورت کلی استفاده از دماهای گوناگون آب و یا تزریق موادی خاص در آب با هدف بهبود وضعیت جسمانی را آب درمانی میگویند.

ثبت نظر کاربران
کد امنیتی