خیابان دکتر شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، خیابان قبا، پلاک 33
021-2705

طراح و مجری سونای خشک

طراح و مجری سونای خشک

نام خدمات

طراح و مجری سونای خشک-

نوع خدمات

طراحی- اجرا-

نوع سونا

خشک-

خدمات

زیر سازی- عایق کاری- چوبکاری-

شامل

سکو- پنجره- جایگاه گرمکن-

توضیحات

سونای خشک اتاقی کوچک ساخته‌شده از چوب سرو با دمای کنترل‌شده است که به منظور بهره‌گیری از هوای گرم در حالت خشک مورد استفاده قرار می‌گیرد. [(a)|ساخت سونا|/ساخت-سونای-خشک] سونا مکانی برای استراحت، تجدید قوا، رسیدن به آرامش ذهن، روح، روان و جسم است. سونا خشک حتماً باید از چوبی ساخته شود که به صورت لنبه سونایی شکل داده شده باشد. این لنبه‌ها با شیارهایی که دارند درون یکدیگر رفته و به چوب زیر¬سازی (که قبلاً به دیوار وصل می‌شود) متصل می‌شوند برای صندلی‌ها از چوبی به نام کف صندلی استفاده می‌شود که با آن صندلی¬ها را یک طبقه یا دوطبقه می‌سازند. رنگ سونا نباید به صورت معمول بقیه رنگ¬های چوب باشد (به دلیل سرطان زا بودن) و در آن فقط از سیلر و کیلر و روغن مخصوص استفاده می‌کنند. برای تامین گرمایش با توجه به محاسبات انجام شده می توان از کوره¬های گازی و یا هیترهای برقی استفاده نمود. شرکت آریان¬استخر با توجه به توانایی خود با بهترین طراحی¬ها در کمترین فضاها و با نصب تجهیزات روز دنیا آماده خدمت¬رسانی به هموطنان گرامی می¬باشد.

-

تجهیزات تاسیساتی

هیتر-

خدمات مرتبط

طراح و مجری سونای بخار

image

طراح و مجری سونای نمکی

image
محصولات مرتبط

ساعت شنی سونا خشک

image

اسانس مخصوص سونای بخار

image
مقالات مرتبط
 سونای خشک

12نظر

سونای خشک

سونا عبارت است از اتاق یا کلبه کوچکی که به منظور بهره گیری از هوای گرم در حالت خشک یا مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری،زادگاه سونا به شکل امروزی را کشور فنلاند می دانند.

 سونای بخار

12نظر

سونای بخار

سونای بخار تاریخچه سونای بخار به یونان باستان بر میگردد و سپس به روم نیز منتقل می شود.از آن پس بود که خیلی زود استفاده از سونای بخاردر بین جوامع مختلف رواج پیدا کرد و در کشورهای مختلف در گذر تاریخ شکلهای مختلفی از سونای بخار با نام های مختلف دیده می شود.

ثبت نظر کاربران