خیابان دکتر شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، خیابان قبا، پلاک 33
021-2705

دستگیره کنار استخر

دستگیره کنار استخر

نام دستگیره استخر

دستگیره کنار استخر-

مدل دستگیره استخر

stanless steel-

برند دستگیره استخر

ariyan estakhr-

نوع دستگیره استخر

دیواری-

جنس

استنلس استیل-

قطر ( میلیمتر )

304-

ویژگی

ضد زنگ-

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تامین و تعمیر قطعات-

مدت زمان تعویض و تعمیر

-

مدت زمان تامین قطعات و تعمیر

-

توضیحات
توضیحات

دستگیره کنار استخر برای سهولت استفاده شناگران، دور تا دور استخر میله نصب میشود و شناگران با گرفتن میله برای راه رفتن دور استخر و با ثابت ماندن از آن استفاده میکند. به دلیل استفاده مداوم از این میله باید محکم به دیواره استخر وصل شوند پایه نگهدارنده برای این منظور استفاده میشود برای هر یک متر یک پایه باید نصب کرد.

محصولات مرتبط

حلقه نجات غریق

image

نردبان استیل آریان استخر

image

تخت کنار استخر

image
پروژه های مرتبط

طراح و مجری حوضچه آبسرد و استخر کودک

image

زعفرانیه ماکویی پور

image

مقالات مرتبط

 انواع کاربری انسانی استخر ها

12نظر

انواع کاربری انسانی استخر ها

,انواع کاربری انسانی استخر ها استخرها را از دیدگاه کاربری می توان در گروه های زیر طبقه بندی نمود: 1-استخرهای اقیانوسی 2-استخرهای عمومی 3-استخرهای تمرینی 4-استخرهای خصوصی 5-استخرهای قهرمانی 6-استخرهای درمانی استخر اقیانوسی این استخر در کنار دریا برای جلوگیری از حمله کوسه به شناگران ساخته میشود و توسط پدیده جزر و مد در طول شبانه روز و یا سیستم پمپاژ مجهز به پمپ های شناور با درجه حفاظت 67 تغذیه می گردند ممکن است در مسیر آب ورودی ادواتی جهت شن زدایی وجهت شن زدایی وجود داشته باشد هرچند که این کار،بخشی از فرآیند تصفیه به حساب نمی آید. در این نوع از استخرها به دلیل این که آب برگشتی ممکن است حداکثر 2 درجه سلسیوس گرم تر از آب ورودی باشد،برای حفظ سلامتی آبزیان بهتر است به جای انکه آب خروجی از دیواره های استخر سرریز شود،در اعماق دریا تخلیه گردد. ساخت استخر استخرهای خصوصی یا خانگی امروزه استخرهای خصوصی یا خانگی به عنوان یکی از شاخص های رفاهی ،نشانی از مجلل بودن ساختمان است. در عمل استاندارد خاصی برای شکل ظاهری و ابعاد این گونه استخرها وجود ندارد اما ابعاد 3/7*7/3 ،4/8*9/6،6/1*12 بسیار متداول است. همواره باید به این نکته توجه داشت که افزایش عمق سبب افزایش تصاعدی هزینه های استخر می شود. عمق متداول برای این گونه استخرها 1 متر تا 2 متر است. لازم به ذکر است حضور غریق نجات در استخرهایی که عمقی بیش از 1/5 متر دارند الزامی است در غیر این صورت مسئول کلیه حوادث مدیر ساختمان می باشد. استخر عمومی این نوع از استخر میتوانداز نوع سرپوشیده یا سر باز باشد . ابعاد استخر عمومی معمولا مضربی از 12/5 متر و بیشینه عمق آنها 3 تا 5 متر می باشد. در صورتی که عمق استخر الزامات استاندارد را ارضا نماید می توان از سکوی شیرجه نیز استفاده کرد که در این حالت به ازای هر تخته شیرجه باید 25 متر مربع مساحت زیر تخته شیرجه را به آن اختصاص داد و به گونه ای که سایر شناگران مجار به شنا کردن در آن ناحیه نباشند. کاسه استخر در کاربری عادی 1/5 متر مربع برای هر نفر و در کاربری لوکس 4/5 متر مربع برای هر نفر در نظر گرفته میشد.حداقل عرض حاشیه استخر عمومی برای حالت سرپوشیده 2 متر و برای روباز 4 متر میباشد. استخر قهرمانی اگرچه در طراحی استخر اط استاندارهایی نظیر ASA،NSPI ،ANSI استفاده میشود ولی استخرهایی که مخصوص مسابقات بین المللی هستند باید طبق استاندارد فدراسیون جهانی شنا طراحی شوند. طول این نوع استخرها 25 متر و یا 50 متر و حداقل عمق آنها 1/35 متر می باشد. این نوع از استخر ها باید مجهز به سیستم تهویه مطبوع برای استفاده در تمام طول سال باشد. استخرهای المنپیکی زیر مجموعه استخرهای قهرمانی هستند و توسط بخش مجزایی از استاندارد فدراسیون جهانی شنا طراحی میشوند. ساخت استخر دیواره های استخر قهرمانی الزاما باید با سطح آب و خطوط شنا زاویه 90 درجه بسازند و از جنس محکم ساخته شوند و تا عمق 80 سانتی متری زیر آب غیر لغنده باشد تا شناگران را قادر سازد در برگشت عمل تماس و فشار به دیواره را بدون ایراد انجام دهند . لازم به یادآوری است که در استخر قهرمانی در لحظه مسابقه دهش ومکش آب قطع می شود و میزان الودگی در این نوع استخرها نسبت به سایر استخرها کمتر است .

 استخرهای تمرینی

12نظر

استخرهای تمرینی

,استخر تمرینی استخرهای تمرینی دارای قدمتی در حدود 20 سال می باشد و در اسن سال ها با اسامی گوناگونی مانند کاشین شنا ،سیستم شنا و استخرشنای مقاومتی نامیده شده اند. در دو دهه گذشته، استخرهای تمرینی به عنوان نوع جدیدی از استخرها پای به عرصه ظهور گذاشته اند. این استخرها معمولا در ابعاد کوچک ساخته می شوند. به این ترتیب با ایجاد یک جریان آب مصنوعی، شناگر بدون آن که از جای خود حرکت کند، به صورت درجا شنا می کند. نام های دیگر استخرهای تمرینی ماشین های شنا و استخرهای شنای قدرتی هستند. ساخت استخر در این نوع استخرها آب با شدتی که قابل تنظیم شدن است توسط یک سیستم پمپاژ مناسب در خلاف جهتی که شناگر حرکت می کند جریان یافته و شناگر با این که به شدت شنا میکند اما در جای خود ساکن است . شنا در این وضعیت در شناگر احساس شنا در دریا ایجاد میکند . اباد این استخر معمولا 2/5 *5 است.

ثبت نظر کاربران
کد امنیتی