خیابان دکتر شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، خیابان قبا، پلاک 33
021-2705

تست کیت دیجیتالی

تست کیت دیجیتالی

نام کیت تست قرصی

تست کیت دیجیتالی-

مدل کیت تست قرصی

تست کیت دیجیتال آریان استخر-

برند کیت تست قرصی

ariyan estakhr-

رنج تست کلر ( میلیگرم در لیتر )

0.1تا6.0-

رنج تست PH ( میلیگرم در لیتر )

6.5تا8.4-

تعداد قرص

50-

جنس

پلی پروپیلن-

گروه رنگ

آبی-

مدت زمان تعویض و تعمیر

-

مدت زمان تامین قطعات و تعمیر

-

توضیحات
توضیحات

تست کیت آب دیجیتالی+خرید آنلاین تست کیت آب وسیله ای است برای تست آب استخر و تنظیم آن از نظر سلامت آب، ضدعفونی، تنظیم ph و... باید آب تست شود. از این نظرتست کیت هایی مخصوص انجام این کار هست. مقداری از آب استخر را درون تست کیت میریزیم و بسته به نوع تست کیت با قرص و یا قطره از وضعیت آب مطلع میشویم. تست کیت ها انواع مختلفی دارد: تست کیت دیجیتالی تست کیت قطره ای تست کیت قرصی این تست کیت ها برای تست کلر تست PH سختی گیر و... استفاده میشود. با خرید تست کیت دیجیتال به راحتی میتوانید از میزان کلر و PH آب مطلع شوید و برای نتظیم آن اقدامات لازم را انجام دهید.

محصولات مرتبط

تست کیت

image

قرص تست کلر و PH

image
پروژه های مرتبط

طراح و مجری سونای خشک

image

پروژه عمومی GYM LAND

image

مقالات مرتبط

 معرفی انواع استخر ها

12نظر

معرفی انواع استخر ها

, استخر واژه استخر به مجموعه ای از ابنیه لوازم و تجهیزات و امکانات اطلاق می شود که با هدف شنا کردن،شیرجه زدن،و یا استحمام ایجاد شده است. ساخت استخر به طورکلی استخرهای شنا به دو نوع استخرهای مصنوعی و یا قسمتی مصنوعی تقسیم بندی می شوند. استخرهای مصنوعی معمولا از مصالحی چون بتن مسلح، فولاد آلومینیوم، فایبر گلاس با جداره وینیلی ساخته می شوند و به صورت های استخرهای گردش مجدد، استخرهای پر و خالی و استخرهای جاری طراحی می شوند. در گذر تاریخ استخر کاربردهای زیادی از جمله آموزش نظامی ،ورزشی و نگه داری از آبزیان زینتی... داشته است و معمولا به عنوان بخش جدایی ناپذیر کاخ های سلطنتی به حساب می امد. امروزه علاوه بر کاربردهای فوق کاربری تفریحی،علمی و... نیز به استخر اضافه شده است. گفتنی است که بزگترین استخر اب شور حال حاضر دنیا که در کتاب گینس نیز ثبت شده است استخر واقع در کشور شیلی است که با بیش از یک کیلومتر طول و بیشینه عمق 35 متر،250هزار متر مکعب آب را در خود جای داده است. این استخر برای بهره گیری از آب اقیانوس ارام مجهز به سیستم پمپاژ،سیستم فیلترینگ و فرایند تصفیه آب است. ساخت استخر دسته بندی استخرها استخرهااز چهار دیدگاه مورد نقد و بررسی قرار می گیرند: کاربری استخر -جنس سازه استخر -موقعیت استخر نسبت به سطح زمین -سرپوشیده و یا روباز بودن استخر

 انواع کاربری انسانی استخر ها

12نظر

انواع کاربری انسانی استخر ها

,انواع کاربری انسانی استخر ها استخرها را از دیدگاه کاربری می توان در گروه های زیر طبقه بندی نمود: 1-استخرهای اقیانوسی 2-استخرهای عمومی 3-استخرهای تمرینی 4-استخرهای خصوصی 5-استخرهای قهرمانی 6-استخرهای درمانی استخر اقیانوسی این استخر در کنار دریا برای جلوگیری از حمله کوسه به شناگران ساخته میشود و توسط پدیده جزر و مد در طول شبانه روز و یا سیستم پمپاژ مجهز به پمپ های شناور با درجه حفاظت 67 تغذیه می گردند ممکن است در مسیر آب ورودی ادواتی جهت شن زدایی وجهت شن زدایی وجود داشته باشد هرچند که این کار،بخشی از فرآیند تصفیه به حساب نمی آید. در این نوع از استخرها به دلیل این که آب برگشتی ممکن است حداکثر 2 درجه سلسیوس گرم تر از آب ورودی باشد،برای حفظ سلامتی آبزیان بهتر است به جای انکه آب خروجی از دیواره های استخر سرریز شود،در اعماق دریا تخلیه گردد. ساخت استخر استخرهای خصوصی یا خانگی امروزه استخرهای خصوصی یا خانگی به عنوان یکی از شاخص های رفاهی ،نشانی از مجلل بودن ساختمان است. در عمل استاندارد خاصی برای شکل ظاهری و ابعاد این گونه استخرها وجود ندارد اما ابعاد 3/7*7/3 ،4/8*9/6،6/1*12 بسیار متداول است. همواره باید به این نکته توجه داشت که افزایش عمق سبب افزایش تصاعدی هزینه های استخر می شود. عمق متداول برای این گونه استخرها 1 متر تا 2 متر است. لازم به ذکر است حضور غریق نجات در استخرهایی که عمقی بیش از 1/5 متر دارند الزامی است در غیر این صورت مسئول کلیه حوادث مدیر ساختمان می باشد. استخر عمومی این نوع از استخر میتوانداز نوع سرپوشیده یا سر باز باشد . ابعاد استخر عمومی معمولا مضربی از 12/5 متر و بیشینه عمق آنها 3 تا 5 متر می باشد. در صورتی که عمق استخر الزامات استاندارد را ارضا نماید می توان از سکوی شیرجه نیز استفاده کرد که در این حالت به ازای هر تخته شیرجه باید 25 متر مربع مساحت زیر تخته شیرجه را به آن اختصاص داد و به گونه ای که سایر شناگران مجار به شنا کردن در آن ناحیه نباشند. کاسه استخر در کاربری عادی 1/5 متر مربع برای هر نفر و در کاربری لوکس 4/5 متر مربع برای هر نفر در نظر گرفته میشد.حداقل عرض حاشیه استخر عمومی برای حالت سرپوشیده 2 متر و برای روباز 4 متر میباشد. استخر قهرمانی اگرچه در طراحی استخر اط استاندارهایی نظیر ASA،NSPI ،ANSI استفاده میشود ولی استخرهایی که مخصوص مسابقات بین المللی هستند باید طبق استاندارد فدراسیون جهانی شنا طراحی شوند. طول این نوع استخرها 25 متر و یا 50 متر و حداقل عمق آنها 1/35 متر می باشد. این نوع از استخر ها باید مجهز به سیستم تهویه مطبوع برای استفاده در تمام طول سال باشد. استخرهای المنپیکی زیر مجموعه استخرهای قهرمانی هستند و توسط بخش مجزایی از استاندارد فدراسیون جهانی شنا طراحی میشوند. ساخت استخر دیواره های استخر قهرمانی الزاما باید با سطح آب و خطوط شنا زاویه 90 درجه بسازند و از جنس محکم ساخته شوند و تا عمق 80 سانتی متری زیر آب غیر لغنده باشد تا شناگران را قادر سازد در برگشت عمل تماس و فشار به دیواره را بدون ایراد انجام دهند . لازم به یادآوری است که در استخر قهرمانی در لحظه مسابقه دهش ومکش آب قطع می شود و میزان الودگی در این نوع استخرها نسبت به سایر استخرها کمتر است .

ثبت نظر کاربران
کد امنیتی