خیابان دکتر شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، خیابان قبا، پلاک 33
021-2705

آبنمای شناور شرکت آریان استخر

آبنمای شناور شرکت آریان استخر

نام آبنما

آبنمای شناور شرکت آریان استخر-

مدل آبنما

شناور-

برند آبنما

ariyan estakhr-

نوع

فواره ای-

کاربرد

فضای باز- فضای بسته-

تجهیزات

نازل و فواره- سیستم نورپردازی- چراغ و پروژکتور- منبع تغذیه- کابل آبنما-

ولتاژ (ولت)

220-

نوع منبع تغذیه

AC-

فاز

تک فاز-

تعداد پمپ آب

1 دستگاه-

ارتفاع آب (متر)

یک متر-

نوع چراغ

ال ای دی-

گروه رنگ

قرمز- سبز- آبی-

ویژگی

نورپردازی- چراغهای ضد آب- مقاوم در مقابل ضربه- مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی- مقاوم در برابر سرما- مقاوم در برابر گرما-

توضیحات
توضیحات

آبنمای شناور+قیمت و خرید آنلاین آبنمای شناور دستگاهی که با نازل فواره های مختلف به صورت شناور در داخل آب قرار میگیرد

محصولات مرتبط

واترفال

image

نازل فواره

image

آبشار ایمکس

image

شناور قرص کلر

image
پروژه های مرتبط

دماوند-استخر روباز

image

پروژه زعفرانیه(طراح فرزاد دلیری)

image

مقالات مرتبط

 ساخت استخر خانگی و ویلایی

12نظر

ساخت استخر خانگی و ویلایی

,استخرهای خانگی بهترین مکان برای احداث استخرهای ویلایی و خانگی جایی است که به دور از وزش باد بوده و از آشپزخانه و اتاق نشیمن دید نداشته باشد. بلافاصله بعد از استخر درختچه و درختان برگ ریز وجود نداشته باشد همچنین باید دالانی وجود داشته باشد تا برگ ها و علف ها و غیره داخل آب نریزند. • حداقل عرض استخر کمتر از 2.25 و محاسبه ی طول استخر بر اساس طول حرکات دست و پای شناگر یعنی تقریبا 1.5متر به اضافه ی طول بدن شناگر باشد ( برای حرکت 4 شناگر برابر با 8 متر). استاندارد عمق آب معمولا بر اساس ارتفاع متوسط آب تا چانه یک فرد بزرگسال است. تفاوت میان عمق سراسر استخر و عمق آب به نوع سیستم بیرون کشی آب بستگی دارد. • سیستم چرخشی آب، باید حتی المقدور ساده باشد • استخر استاندارد، سطحی آستر کشیده با ساختاری حفاظ دار از جنس بتن، سنگ، استیل یا حفره ای داخل زمین است، استخر پلی استری (اکثرا به صورت پیش ساخته) که معمولا دارای حفاظ نیست بنابراین وجود یک منفذبند بتنی مورب ضروری است. • استخرهای بتنی افشانه ای یا قالبی باید آب بندی شده باشند. • سطح این استخرها معمولا از جنس کاشی سرامیک یا موزائیک شیشه ای می باشد، اگرچه گاهی اوقات آنها را رنگ می کنند. آب استخر باید تمیز نگاه داشته شود. این عمل معمولا با سیستم گردش آب و صافی ها صورت می گیرد. این عملیات با سیستم مناسب تمیز کردن سطح و یک کفگیر در کانال صورت می گیرد. ساخت استخر اندازه گیری میزان بی خطر بودن استخر برای بچه ها و جلوگیری از یخ بستن آب عامل مهمی است.

 استخرهای تمرینی

12نظر

استخرهای تمرینی

,استخر تمرینی استخرهای تمرینی دارای قدمتی در حدود 20 سال می باشد و در اسن سال ها با اسامی گوناگونی مانند کاشین شنا ،سیستم شنا و استخرشنای مقاومتی نامیده شده اند. در دو دهه گذشته، استخرهای تمرینی به عنوان نوع جدیدی از استخرها پای به عرصه ظهور گذاشته اند. این استخرها معمولا در ابعاد کوچک ساخته می شوند. به این ترتیب با ایجاد یک جریان آب مصنوعی، شناگر بدون آن که از جای خود حرکت کند، به صورت درجا شنا می کند. نام های دیگر استخرهای تمرینی ماشین های شنا و استخرهای شنای قدرتی هستند. ساخت استخر در این نوع استخرها آب با شدتی که قابل تنظیم شدن است توسط یک سیستم پمپاژ مناسب در خلاف جهتی که شناگر حرکت می کند جریان یافته و شناگر با این که به شدت شنا میکند اما در جای خود ساکن است . شنا در این وضعیت در شناگر احساس شنا در دریا ایجاد میکند . اباد این استخر معمولا 2/5 *5 است.

 MAX POOL

12نظر

MAX POOL

,برندی که تازه متولد شده و به زودی از آن خبرهای خوبی خواهید داشت.

ثبت نظر کاربران
کد امنیتی